JAK SI VYBRAT ŠPERK

JAK SI VYBRAT ŠPERK?

Šperk by měl jeho nositeli dělat především radost. Proto je důležité si vybírat podle toho, co se vám líbí, jaké máte rádi barvy a materiály. Také je důležité, aby vám dobře „seděl“, proto si přečtěte popisky u jednotlivých výrobků, kde se dozvíte míry, velikosti, druh použitého materiálu. Velikost náramků a délka řetízků či náhrdelníků jde upravit podle přání, stačí jen napsat do poznámky při objednávce, nebo mne předem kontaktovat mejlem či telefonicky.

Šperky s kameny můžete vybírat, nejen podle intuice (což je většinou nejlepší, protože to co právě potřebujete, si vás přitáhne – ať je to barva nebo druh kamenu či vzácného dřeva), ale také podle vašeho znamení zvěrokruhu nebo nějakého neduhu, kterého se chcete zbavit. V kategorii KAMENY je stručný popis jednotlivých znamení a přiřazené kameny, které by vám měly vyhovovat. Výrobky z jednotlivých kamenů si můžete na stránkách vyfiltrovat nebo vyhledat. O vlastnostech kamenů si můžete přečíst spoustu informací v dostupné literatuře nebo na internetu. Můžete na sílu kamenů věřit nebo ne, proto nechám na vás, jak hluboko do této problematiky chcete proniknout. Případně se o tom můžeme pobavit individuálně.

Každý produkt pro vás vyrábíme (já i můj manžel) s velkou pečlivostí a úsměvem na rtech. To znamená, že do něj vkládáme nejen kousek sebe, ale i spoustu pozitivní energie a radosti. A přesně tak to má být!

MALÉ SHRNUTÍ:

Vyberte si šperk, co se vám líbí, takový který vám bude dělat radost a budete ho rádi nosit. Asi by nebylo dobré koupit si třeba náramek z tygřího oka, protože ho mám přiřazené u svého znamení, ale já osobně nemám rád hnědou barvu a k ničemu se mi nehodí. Takový náramek nebudete nosit ani vám neudělá radost! Tygří oko prostě nebude pro vás, ale udělá velkou radost někomu jinému, kdo má jiné priority.

 

JEŠTĚ PÁR SLOV K POUŽITÝM MATERIÁLŮM

Výrobě náramků, náušnic, náhrdelníků a ostatních doplňků se věnuji víc jak 10 let. Za tu dobu jsem vyhledala nejspolehlivější dodavatele a ten nejkvalitnější materiál. Nakupujeme pouze od tuzemských dodavatelů a dodavatelů z EU, které poznáváme na nejrůznějších výstavách a veletrzích. Téměř všechny kovové komponenty používám z chirurgické nebo nerezové oceli, což zajišťuje trvanlivost, barevnou stálost a zdravotní nezávadnost výrobku. Ocel neobsahuje alergeny jako je nikl, olovo ani nebezpečné kadmium. Je také odolná proti vodě a potu, proto se vám nikdy nestane, že by tento kovový komponent změnil baru, což se děje u bižuterních komponentů, které jsou většinou vyrobeny z mědi a potom galvanicky pokoveny do stříbrné či jiné barvy. Samozřejmě chirurgická a nerezová ocel je několikanásobně dražší než bižuterní kov.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).